Yangın Yeri izle 2019 Türkçe Dublaj Full

Yangın Yeri izle 2019 Türkçe Dublaj Full

DİKKAT! Film açılmıyorsa alternatif player seçeneklerinden birini deneyiniz.

1


Bir önceki filmimiz olan Örümcek Adam Örümcek Evreninde izle 2018 Türkçe Dublaj başlıklı filmimizi de izlemenizi öneririz.

loading...

Yangın Yeri izle 2019 Türkçe Dublaj Full FİLM BİLGİLERİ

3 hafta önce eklendi
Yangın Yeri izle 2019 Türkçe Dublaj Full

Brinson ailesi oldukça güçlü bir ailedir. Ailenin annesi oldukça güçlü bir kadındır. Kadının yaşadığı sıkıntılar ve stres onu yıldırmamış her daim ailenin bir arada olması için uğraşmıştır. Kocası bir golf sporcusudur. Yeteneği yerinde oldukça da iyidir. Fakat çalıştığı yerden kovulur. Bu ailenin borçlarının olduğu dönemde çok kötü bir durumdur. Babayı bu durum çok kötü etkilemiştir. Bir bunalım haline girmiştir. Tam bu dönemde yakın bir bölgede büyük bir yangın çıkar. Yangın yerine yardıma gider adam. Küçük kızları ve oğlu burada kalacaktır. Küçük çocuk tam büyüme döneminde ve duygusal boşlukları artar. Yangın yeri filmini Türkçe dublaj izleyebilir ve 2019 yapımı filmlere bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Tür: 2019 filmleri, Dram Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Paul Dano

Oyuncular: Jake Gyllenhaal, Carey Mulligan, Zoe Margaret Colletti, Ed Oxenbould, Bill Camp, Cate Jones,Blaine Maye, Mollie Milligan, Darryl Cox, Lex Anastasia, Travis W Bruyer

Yangın Yeri izle 2019 Türkçe Dublaj Full YORUMLARI Yorum Yapmak Istermisiniz ?