Sessiz Kalma izle 2018 Türkçe Dublaj

Sessiz Kalma izle 2018 Türkçe Dublaj

DİKKAT! Film açılmıyorsa alternatif player seçeneklerinden birini deneyiniz.

0


Bir önceki filmimiz olan Örümcek Adam Örümcek Evreninde izle 2018 Türkçe Dublaj başlıklı filmimizi de izlemenizi öneririz.

loading...

Sessiz Kalma izle 2018 Türkçe Dublaj FİLM BİLGİLERİ

2 ay önce eklendi
Sessiz Kalma izle 2018 Türkçe Dublaj

fakir insanların hayata karşı tutumları zengin yetişmişlere nazaran daha iyidir. Onlar kendi gibilere karşı hep bir sempati beslerler. Starr, 16 yaşına kadar fakir bir bölgede yaşamış ve yaşamanın ne demek olduğunu en iyi anlayanlardan. Starr, artık büyümüş ve daha iyi koşullardaki şehirdeki okula gidecektir. Buradaki hayat onun bildiği hayattan daha canlıdır. İnsanlar lüks içinde yaşamaktadır. Khalil, Starr’ın en yakın arkadaşıdır. Bir gün işlemediği bir polis cinayetine kurban gider. Bu duruma karşı gelen Star ise toplum tarafından dışlanmaya ve ötelenmeye başlamıştır. Bu durum oldukça canını sıkmaktadır. Bu duruma sessiz kalmaması onun kendiyle çelişmemesi gerekir. Sessiz Kalma izlerken çok iyi bir dram ve suç filmine tanık olacaksınız.

Tür: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2018 - ABD

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: George Tillman Jr.

Oyuncular: Amandla Stenberg, Regina Hall, Russell Hornsby, Anthony Mackie, Issa Rae, Common, Algee Smith, Sabrina Carpenter, K.J. Apa, Dominique Fishback

Sessiz Kalma izle 2018 Türkçe Dublaj YORUMLARI Yorum Yapmak Istermisiniz ?