Ölümcül Makineler izle 2018 Türkçe Dublaj

Ölümcül Makineler izle 2018 Türkçe Dublaj

DİKKAT! Film açılmıyorsa alternatif player seçeneklerinden birini deneyiniz.

23


Bir önceki filmimiz olan Örümcek Adam Örümcek Evreninde izle 2018 Türkçe Dublaj başlıklı filmimizi de izlemenizi öneririz.

loading...

Ölümcül Makineler izle 2018 Türkçe Dublaj FİLM BİLGİLERİ

4 hafta önce eklendi
Ölümcül Makineler izle 2018 Türkçe Dublaj

İnsanlığın büyük bir çoğunluğu yok olmuştur. Artık insanlar farklı bir yaşam modeline adapte olmuştur. Hester Shaw adındaki kız ise yıllardır bir robotla yaşamıştır. Artık insanlar hareketli şehirlerde yaşamakta ve küçük şehirleri yok ederek hayatını sürdürmektedir. Bu şehirlerden en büyüğü ise Londra’dır. Bu şehir geldiğinde tüm şehirler kaçacak yer arar. Çünkü küçük tüm şehirleri parçalayıp onların yaşam kaynaklarını sömürmektedir. Hester Shaw ise yıllar önce annesini kaybettiği Londra’dan bir intikam almanın peşindedir. Yaşadığı robot ise onun kızı olmasını ister. Onu ölmek üzereyken alır ve kurtarır. Fakat kız intikamı için bu isteği reddeder. Şimdi ise Londra’ya sızması için büyük bir çabaya ihtiyacı var. Ölümcül Makineler Full izleyicilerini çok mutlu edecek yapımda tüm aksiyonu bulacaksınız.

Tür: 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Manşet Filmler

Yapım: 2018 - ABD

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Christian Rivers

Oyuncular: Hera Hilmar, Robert Sheehan, Hugo Weaving, Jihae, Ronan Raftery, Leila George, Patrick Malahide, Stephen Lang

Ölümcül Makineler izle 2018 Türkçe Dublaj YORUMLARI Yorum Yapmak Istermisiniz ?