Dünyalar Arasında izle HD 2018

Dünyalar Arasında izle HD 2018

DİKKAT! Film açılmıyorsa alternatif player seçeneklerinden birini deneyiniz.

0


Bir önceki filmimiz olan Örümcek Adam Örümcek Evreninde izle 2018 Türkçe Dublaj başlıklı filmimizi de izlemenizi öneririz.

loading...

Dünyalar Arasında izle HD 2018 FİLM BİLGİLERİ

2 ay önce eklendi
Dünyalar Arasında izle HD 2018

Dünyalar arasındaki geçişlerin bazen açık olduğu söylenir. Joe, bir kamyon şoförüdür. Uzun yol yapması onun kafasını dağıtması için oldukça iyidir. Çünkü yakın zamanda karısını bir trafik kazasında kaybetmiştir. O günden beri de kendisini hep yalnız hissetmektedir. yine bir uzun yoldan dönerken bir istasyonda mola verir. Bu molada Julie adında bir kadınla tanışır. Bir tür mistik güçleri olduğunu söyleyen bu kadın kızı Billie’nin kaybolmuş ruhunu bulmak için çalışmaktadır. Joe’ye ilginç gelen kadının kızını görmeye gider. Kızın yanına gittiğinde kızın uyanmasıyla irkilir. Fakat karşısında başka bir yüze sahip karısıdır. Karşısında karısını gören Joe çok mutlu olur. Bu dünyada henüz işi bitmemiş olan karısının ruhunu kurtarmak için ona yardım edecektir. Dünyalar Arasında izlerken gerilimli bir fantastik yapımı göreceksiniz.

Tür: 2018 Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2018 - ABD

IMDB Puanı: 5.4

Yönetmen: Maria Pulera

Oyuncular: Nicolas Cage, Franka Potente, Penelope Mitchell , Garrett Clayton, Hopper Penn, Lydia Hearst, Nailim Sanchez, Richard Pait, Brit Shaw

Dünyalar Arasında izle HD 2018 YORUMLARI Yorum Yapmak Istermisiniz ?