Bumblebee izle Türkçe Dublaj 2018

Bumblebee izle Türkçe Dublaj 2018

DİKKAT! Film açılmıyorsa alternatif player seçeneklerinden birini deneyiniz.

23


Bir önceki filmimiz olan Örümcek Adam Örümcek Evreninde izle 2018 Türkçe Dublaj başlıklı filmimizi de izlemenizi öneririz.

loading...

Bumblebee izle Türkçe Dublaj 2018 FİLM BİLGİLERİ

4 hafta önce eklendi
Bumblebee izle Türkçe Dublaj 2018

Bumblebee adlı robotumuzun 1980 yıllarındaki genç zamanlarına gidiyoruz. Bu zamanda oldukça geç ve kimsesiz olan Bumblebee için saklanmak oldukça zordur. Bu yıllarda onun gibi bir teknolojinin peşine herkes düşmek isteyecektir. Bunun için kendisini bir vosvos yapıp bir hurdalığa saklamıştır. Bu hurdalığı gezen bir kız ise uzun zamandır hayalini kurduğu bir araba arar. Fakat çok parası yoktur. Ucuz ve şirin görünen sarı vosvosu satın alır. Ona uzun bir zaman harcar ve tamir eder. Bumblebee tamir edildikten sonra bir dönüşüm sağlar. kız çok korkar. Böyle bir şeyin olabileceğine bile inanmaz. Fakat bu şirin ve korkmuş robota yardım etmek ister. Düşmanları geldiğinde ise bu kızla kendisini korumak için her şeyi yapmalıdır. Bumblebee full izleyicilerini bekliyor.

Tür: 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Macera Filmleri, Manşet Filmler

Yapım: 2018 - ABD

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Travis Knight

Oyuncular: Hailee Steinfeld, Jorge Lendeborg Jr., John Cena, Jason Drucker, Pamela Adlon, Stephen Schneider, Ricardo Hoyos

Bumblebee izle Türkçe Dublaj 2018 YORUMLARI Yorum Yapmak Istermisiniz ?