Baş Aday izle Türkçe dublaj 2018

Baş Aday izle Türkçe dublaj 2018

DİKKAT! Film açılmıyorsa alternatif player seçeneklerinden birini deneyiniz.

0


Bir önceki filmimiz olan Örümcek Adam Örümcek Evreninde izle 2018 Türkçe Dublaj başlıklı filmimizi de izlemenizi öneririz.

loading...

Baş Aday izle Türkçe dublaj 2018 FİLM BİLGİLERİ

2 ay önce eklendi
Baş Aday izle Türkçe dublaj 2018

X-men serisnie bir son veren Hugh Jackman, şimdi bu filmle bir siyasetçi oluyor. Geçmişte yaşanmış bir siyasi olay beyazperde aracılığıyla yeniden hafızaları tazeleyecek gibi görünüyor. Senatör Gary Hart, 1988 başkanlık seçimleri için propagandalara devam etmektedir. Seçmenler tarafından çok sevilen bu senatör başkanlık için en büyük adaydır. Fakat bir magazin sayfası onun karısı olamayan bir kadınla görüntülerini yakalar. Bu durum hem seçmenler hemde partisi için iyi bir olay değildir. Bu durumun yayılması onun başkanlık yarışından çekilmesine neden olacaktır. Senatör Gary Hart, için siyaset gazeteciliği ve magazin gazeteciliği bir birleşim içine girmiştir. Bu onun tüm başkanlık isteğinin de sonu demektir. Baş Aday izleyicileri güzel bir biyografi ve siyaset filmi izleme şansı bulacaktır.

Tür: 2018 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarih Filmleri

Yapım: 2018 - ABD

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Jason Reitman

Oyuncular: Hugh Jackman, Vera Farmiga, J.K. Simmons , Mark O'Brien, Molly Ephraim, Chris Coy, Alex Karpovsky, Josh Brener, Tommy Dewey, Kaitlyn Dever, Oliver Cooper

Baş Aday izle Türkçe dublaj 2018 YORUMLARI Yorum Yapmak Istermisiniz ?