Av Mevsimi izle 2010 Sansürsüz HD

Av Mevsimi izle 2010 Sansürsüz HD

DİKKAT! Film açılmıyorsa alternatif player seçeneklerinden birini deneyiniz.

0


Bir önceki filmimiz olan Örümcek Adam Örümcek Evreninde izle 2018 Türkçe Dublaj başlıklı filmimizi de izlemenizi öneririz.

loading...

Av Mevsimi izle 2010 Sansürsüz HD FİLM BİLGİLERİ

2 ay önce eklendi
Av Mevsimi izle 2010 Sansürsüz HD

Cinayet masası oldukça zor bir birimdir. Bu birimdeki insanların hayatları da normal değildir. Ferman, adındaki polis memuru oldukça yetenekli ve ileri görüşe sahip biridir. Avcı lakabıyla bilinen bu adamın elinden hiç bir dosya kurtulmaz. Avcı birini bulmak istediğinde o kişiyi bulmama şansı hiç yoktur. İdris, Ferman’ın yanında yer lana iyi bir polistir. Deli bir yapısı olan bu adamı herkes deli diye tanır. Harbi adamdır. Bu ikilinin yanına verdikleri çömez Hasan daha yeni mezun bir gençtir. Bu birimdeki ilk işi bu ikilinin yanında olması hem bir şans hemde sıkıntıdır. Av Mevsimi izleyicisi ne demek istediğimizi anlayacaktır.

Av Mevsimi izle

Bir olay haberi gelir. Ekibimiz olay yerine intikal eder. Burada genç bir kızın cesedi suda bulunur. Cinayeti araştıran takımımız bir isme ulaşırlar. Ulaştıkları isim Türkiye’nin sayılı zenginlerinden biridir. Bu adama öyle ellerini kollarını sallayarak gidip hesap soramazlar. İlk önce kızın evin giderler. Başta kızın ağabeylerinden şüphelenirler ve çocuklardan biri itiraf eder. Fakat avcı bir koku almıştır ve bu cinayet bu kadar basit bir cinayet değildir. Av Mevsimi izlerken Şener Şen ve Cem Yılmaz’ın mükemmel oyunculuklarının taçlandırdığı yapımı izlemenin şansını yakalayacağız.

Tür: Dram Filmleri, Gizem Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Suç Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2010 * Türkiye

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: Yavuz Turgul

Oyuncular: Şener Şen, Cem Yılmaz, Çetin Tekindor, Melisa Sözen, Okan Yalabık, Rıza Kocaoğlu, Nergis Çorakçı, Mustafa Avkıran, Mahir İpek

Av Mevsimi izle 2010 Sansürsüz HD YORUMLARI Yorum Yapmak Istermisiniz ?