Aşkın Algoritması 2018 Full Türkçe dublaj Film izle

Aşkın Algoritması izle Full 2018

DİKKAT! Film açılmıyorsa alternatif player seçeneklerinden birini deneyiniz.

1


Bir önceki filmimiz olan Örümcek Adam Örümcek Evreninde izle 2018 Türkçe Dublaj başlıklı filmimizi de izlemenizi öneririz.

loading...

Aşkın Algoritması izle Full 2018 FİLM BİLGİLERİ

2 ay önce eklendi
Aşkın Algoritması izle Full 2018

Nesiller boyu bilim insanları bir çok şeyin araştırmasını yapmışlardır. Bunların bir kısmı doğa, bir kısmı uzay, bir kısmı insanlar ve bir kısmı hayvanlar konusundadır. Fakat hep aşkın bir matematiği olup olmadığı konusunda bir çok teori öne sürülmüştür. Sabit olmayanlarla dolu bir karışık denklemdir aslında aşk. Cole ve Zoe adındaki bilim insanları farklı türde bir araştırma yapmaktadırlar. Araştırmaları bittiği takdirde ise dünyada büyük bir devrime imza atacaklardır. Aşkın bir algoritmasını çıkarmışlardır. Bu algoritmaya göre ise artık eşler mutlu bir birliktelik için bu formülü uygulayacak ve her şey kökünden halledecekler. Lakin ilk önce ikili kendi aralarında bunu denemişler ve akıllara durgunluk veren sonuçlar almışlardır. Aşkın Algoritması izleyicilerine güzel bir romantizmi garanti ediyor.

Tür: 2018 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2018 - ABD

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Drake Doremus

Oyuncular: Ewan McGregor, Léa Seydoux, Theo James, Rashida Jones, Christina Aguilera, Miranda Otto, Anthony Shim, Donovan Colan, Matthew Gray Gubler

Aşkın Algoritması izle Full 2018 YORUMLARI Yorum Yapmak Istermisiniz ?