Arif v 216 izle 2018 HD

Arif v 216 izle 2018 HD

DİKKAT! Film açılmıyorsa alternatif player seçeneklerinden birini deneyiniz.

10


Bir önceki filmimiz olan Örümcek Adam Örümcek Evreninde izle 2018 Türkçe Dublaj başlıklı filmimizi de izlemenizi öneririz.

loading...

Arif v 216 izle 2018 HD FİLM BİLGİLERİ

2 ay önce eklendi
Arif v 216 izle 2018 HD

Arif Işık’ın eski dostu olan 216 dünyaya gelmiştir. Artık insanlarla birlikte yaşamak ve sıradan biri olmanın ne demek olduğunu öğrenmek ister. Arif, bu dostunu yalnız bırakmaz ve ona sahip çıkar. İnsanlarla yaşamak onun için çok zordur. Bir robot olduğunu çaktırmaması çok güçtür. Bu arada aşkla tanışır. Aşık olduğu kızın babası ise bir iş adamıdır.

Arif v 216 izle

216’nın bir robot olduğunu öğrenmesi onun için planlar yapmasına neden olur. Bunun gibi bir robotu çoğaltıp dünyaya servis etmesi çok uzun sürmez. Bu durumu öğrenen Arif’in bir plana ihtiyacı vardır. Bunun için geçmişe gitmesi yeterli olacaktır. Geçmişi değiştirirse şimdi bu durumu da ortadan kaldırabilecektir. En iyi komedi yapımlarının ustası Cem Yılmaz’ın son filminde yok yok. Mustafa Sandal, Can yılmaz, Kerem Alışık, Ediz Hun, Seda Bakan, Mert Fırat ve Farah Zeynep Abdullah gibi bir çok ünlüyü bir arada göreceğiz.

Tür: 2018 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

Oyuncular: Cem Yılmaz, Ozan Güven, Özkan Uğur, Özge Özberk, Farah Zeynep Abdullah, Zafer Algöz, Kerem Alışık, Seda Bakan, Mert Fırat, Ediz Hun, Mustafa Sandal, Can Yılmaz, Çağlar Çorumlu

Arif v 216 izle 2018 HD YORUMLARI Yorum Yapmak Istermisiniz ?